MKS Mielnik - strona nieoficjalna

28 kolejka

• autor: mks.mielnik, 2012-05-06 16:03

MKS Mielnik przegrał z Puszczą Hajnówką 1:3,

"Mecz doskoanle zaczął się dla gości. Już w 7 min. Hudoń zdobył prowadzenie dla podopiecznych trenera Piotra Pawluczuka. Po stracie gola to jednak nasza drużyna nadawała ton grze i posiadała przewagę. Efektem dobrej gry MKS-u był gol wyrównujący w 20 min. Po kolejnej akcji z prawej strony prosto na głowę Pawłą Kamińskiego dośrodkował Stępkowski. Nasz napastnik mimo, że miał obok siebie trzech rosłych obrońców nie zrezygnował z piłki i wyskoczył ponad nimi precyzyjnym strzałem głową pokonując bramkarza z Hajnówki. 4 min. później szansę na drugiego gola na naszej drużyny miał Mateusz Borzym. Strzelił płasko, z kąta, po czym piłka minimalnie minęła słupek. W 30 min. w groźnej akcji pod naszą bramką głową uderzał napastnik gości, niecelnie. Za chwilę, też na naszym polu karnym, skutecznie interweniował Rokosz wybijając piłkę tuż przed dobiegającym do niej zawodnikiem przyjezdnych. W 40 min. groźny strzał z narożnika pola karnego wybronił Grabowski. Tak samo był 3 min. później, kiedy to kolejną skuteczną interwencją popisał się nasz bramkarz przed linią bramkową. W 45 min. ładnym zwodem pod bramką gości dwóch obrońców objechał Paweł Kamiński, jednak podanie przechwycili obrońcy Puszczy od razu inicjując konktrę, którą ponownie wybronił Grabowski. Gdy wydawało się, że do przerwy będzie 1:1 niegroźny strzał Kicela z Puszczy zaskoczył naszego bramkarza. Niezbyt mocna piłka uderzona z kilkudziesięciu metrów, zmierzając w środek bramki i stojącego przed nią Grabowskiego, odbiła się od kępy i nieco zmyliła naszego bramkarza, który nie zdołał jej złapać. 1:2 i to do szatni. Szkoda. Nasz bramkarz wybronił jednak w wielu meczach dla tej drużyny dużo groźnych piłek.

Po przerwie nasi wyszli na boisko z celem zdobycia przynajmniej bramki wyrównującej. Jednak na murawie nie zobaczyliśmy już narzekającego na uraz Jakubca. Zastąpił go Łukasz Treszczotko, stąd trener Kondraciuk musiał nieco przemeblować ustawienie. Grający na prawym skrzydle Stepkowski przeszedł na lewą stonę, a Dąbrowski do środka. Z kolei Treszcztko zagrał na prawej pomocy. Pierwsi groźniej zaatakowali piłkarze z Hajnówki - w 53 min., po kontrze, groźny strzał wybronił Grabowski. Dobra okazaję na wyrównanie nasi mieli 2 min. później. Paweł Kamiński dograł dokładną piłkę, po ziemi, do wbiegającego z prawej strony w pole karne Borzyma. Mateusz uderzył płasko, ale bramkarz gości zdołał odbić piłkę. W 65 min. znowu groźnie pod bramką gości zrobiło się przez Pawła Kamińskiego. Paweł uderzył zza pola karnego, po ziemi, lecz bramkarz gości z trudnem obronił strzał. W 70 min. groźniej było pod naszą bramką. Rokosz niezbyt czystko trafił w piłkę, po czym przejął ją napastnik Puszczy, ale srtzał był niecelny. W 74 min. przed szansą zdobycia gola był Łukasz Treszczotko. Dostał dobre podanie ze środka, po czym wbiegając w pole karne z prawej strony strzelił, ale bramkarz gości odbił piłkę, lecz przed siebie. Nie było przy nim żadnego z naszych, bo ją wypuścił. W 80 min. Pawła Kamińskiego zastąpił Przemek Podoliński, a do przodu przeszedł Paweł Oponowicz. Niestety roszady nic nie dały, bo 2 min. później goście przeprowadzili kontrę, po który zdobyli - konkretnie Langa - trzecie gola, wywożąc z Mielnika 3 punkty."

źródło: mksmielnik.pl

Autor: Treść:pozostało znaków: